Parketbedrijf voor parket op vloerverwarming in Noord-Holland

83 parketbedrijven in Noord-Holland noemen parket op vloerverwarming in hun eigen gegevens, verspreid over 33 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Parketvloer wordt gelegd op een vloer met vloerverwarming

Plaatsen in Noord-Holland

Parketbedrijven voor parket op vloerverwarming per plaats

Amsterdam 28

Tasba Floors - Laminaat2Go AmsterdamKlaprozenweg 25 B0202603123
G-vloeren GietvloerenOvertoom 4770208463694
Coatingvloer.nl GietvloerenDuivendrechtsekade 620208452650
LAB21 Amsterdam | PVC vloeren, laminaat & parketSijsjesbergweg 300208083559
LaminaatenParket.nl Amsterdam | PVC - Visgraat en Houten VloerenBerchvliet 11C0202371786
Kilim Vloeren: Vloerverwarming, Egaliseren, PVC, Parket, Marmoleum, Tapijt, Vinyl, Novilon, Nora Rubber en Traprenovaties!Hoofdweg 4110207855586
Azra Home Collection – Vloeren & Gordijnen AmsterdamSierenborch 100202807870
Motion Gietvloeren AmsterdamKuiperbergweg 12A0203420400
Parketloods AmsterdamKeienbergweg 270202613907
Bastel ParketNieuwe Uilenburgerstraat 140202149042
Vloeren CoatingsWeerdestein 970626839279
Aksa vloerenMonitorstraat 90653920220
Bo ParketNassaukade 1250206815784
Vloooer.nl / M2 FlooringStekkenbergweg 120204529795
Parketgroothandel PPC Amsterdam | Plinten & Profielen Centrale AmsterdamH.J.E. Wenckebachweg 1310202261099
Florenta - Luxe Vloeren & InterieurEmmy Andriessestraat 5100203086693
Vloeren PointMiddenweg 5120653911042
Knulst Vloeren - AmsterdamWaterlandplein 213-2150341252787
Van Apeldoorn & Faber HoutUtrechtsestraat 1000204273099
John Grootjen Houten VloerenKNSM-Laan 2990204196746
PalmparketJarmuiden 420206146100
Van der Wal ParketPoortland 400629274139
VG vloerenDuivendrechtsekade 620633316542
Floors BV. - Vloeren Groothandel Amsterdam | Laminaat - PVC en HoutenBerchvliet 11c0702079348
Hit Keukens & Houten VloerenHilversumstraat 440636228417
EVIM FloorsBos en Lommerweg 373, 3750203637690
WoodstoriesRingvaartdijk 600630043167
De Verbetering ParketAndreasplein 700611000184

Hilversum 2

't ParketHuysGijsbrecht van Amstelstraat 1980356245938
JKparketland HilversumNieuwe Havenweg 210357723153

Den Ilp 1

S T O E R E V L O E R E Nshowroom op afspraak, Den Ilp 33A0629316916

Lijnden 1

Floortec VerlaanFrankfurtstraat 37-390206920137

Wormer 1

Numan VloerenEendrachtstraat 120758906665

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Parket op vloerverwarming in andere provincies