Parketbedrijf voor schuren en lakken in Noord-Holland

81 parketbedrijven in Noord-Holland noemen schuren en lakken in hun eigen gegevens, verspreid over 34 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Parketvloer wordt geschuurd met een vloerschuurmachine in een lege woonkamer

Plaatsen in Noord-Holland

Parketbedrijven voor schuren en lakken per plaats

Amsterdam 28

Tasba Floors - Laminaat2Go AmsterdamKlaprozenweg 25 B0202603123
G-vloeren GietvloerenOvertoom 4770208463694
Coatingvloer.nl GietvloerenDuivendrechtsekade 620208452650
LAB21 Amsterdam | PVC vloeren, laminaat & parketSijsjesbergweg 300208083559
LaminaatenParket.nl Amsterdam | PVC - Visgraat en Houten VloerenBerchvliet 11C0202371786
Riga floors and frames B.V.Gyroscoopweg 6B0204866095
Kilim Vloeren: Vloerverwarming, Egaliseren, PVC, Parket, Marmoleum, Tapijt, Vinyl, Novilon, Nora Rubber en Traprenovaties!Hoofdweg 4110207855586
Vloer Schuren AmsterdamLumeijstraat 10 III0850604019
Bastel ParketNieuwe Uilenburgerstraat 140202149042
Vloeren CoatingsWeerdestein 970626839279
Amsterdam floor centerJan van Galenstraat 620206853633
Parketgroothandel PPC Amsterdam | Plinten & Profielen Centrale AmsterdamH.J.E. Wenckebachweg 1310202261099
Pro Floor CareHerengracht 2820202170704
Schuur ExpertDoddendaal 620851301477
Knulst Vloeren - AmsterdamWaterlandplein 213-2150341252787
Van Apeldoorn & Faber HoutUtrechtsestraat 1000204273099
John Grootjen Houten VloerenKNSM-Laan 2990204196746
PalmparketJarmuiden 420206146100
OMNI FLOORBlasiusstraat 79C0625334963
Floors BV. - Vloeren Groothandel Amsterdam | Laminaat - PVC en HoutenBerchvliet 11c0702079348
Parket BehandelenJan van Duivenvoordestraat 310203014600
EVIM FloorsBos en Lommerweg 373, 3750203637690
York Floors | Parketwinkel & Houten Vloeren AmsterdamElementenstraat 30611914152
De Verbetering ParketAndreasplein 700611000184
BamboeparketshopWesthavenweg 62b0639202448
Parket Schuren AmsterdamLangswater 1760853031576
Houtlet Houten Vloeren AmsterdamVan Slingelandtstraat 300204867291
Arasman Woningstoffering & VloerenspecialistBaarsjesweg 207, 10653702344

Lijnden 1

Floortec VerlaanFrankfurtstraat 37-390206920137

Zaandam 1

Alp VloerenDoctor Schaepmanstraat 240621697617

Zwaanshoek 1

René van den Berg ParketvloerenSpieringweg 905b ,zwaanshoek Molenwerfslaan 905b NL, Spieringweg 80650854190

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Parket schuren en lakken in andere provincies