Parketbedrijf voor onderhoud en olie in Noord-Holland

109 parketbedrijven in Noord-Holland noemen onderhoud en olie in hun eigen gegevens, verspreid over 38 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Geoliede eiken parketvloer wordt met een doek bijgewerkt met onderhoudsolie

Plaatsen in Noord-Holland

Parketbedrijven voor onderhoud en olie per plaats

Amsterdam 39

Tasba Floors - Laminaat2Go AmsterdamKlaprozenweg 25 B0202603123
G-vloeren GietvloerenOvertoom 4770208463694
Coatingvloer.nl GietvloerenDuivendrechtsekade 620208452650
LAB21 Amsterdam | PVC vloeren, laminaat & parketSijsjesbergweg 300208083559
LaminaatenParket.nl Amsterdam | PVC - Visgraat en Houten VloerenBerchvliet 11C0202371786
Riga floors and frames B.V.Gyroscoopweg 6B0204866095
Vloer Schuren AmsterdamLumeijstraat 10 III0850604019
Motion Gietvloeren AmsterdamKuiperbergweg 12A0203420400
Floorcenter Oz SelamZuidermolenweg 190203670700
Parketloods AmsterdamKeienbergweg 270202613907
Bastel ParketNieuwe Uilenburgerstraat 140202149042
Vloerenhuis AmsterdamParnassusweg 2160206626521
Bo ParketNassaukade 1250206815784
Amsterdam floor centerJan van Galenstraat 620206853633
Vloeren van OranjeSierenborch 100624281828
Vloooer.nl / M2 FlooringStekkenbergweg 120204529795
Parketgroothandel PPC Amsterdam | Plinten & Profielen Centrale AmsterdamH.J.E. Wenckebachweg 1310202261099
Pro Floor CareHerengracht 2820202170704
Schuur ExpertDoddendaal 620851301477
Florenta - Luxe Vloeren & InterieurEmmy Andriessestraat 5100203086693
Vloeren PointMiddenweg 5120653911042
Knulst Vloeren - AmsterdamWaterlandplein 213-2150341252787
Van Apeldoorn & Faber HoutUtrechtsestraat 1000204273099
John Grootjen Houten VloerenKNSM-Laan 2990204196746
PalmparketJarmuiden 420206146100
EcoVloerenWarmoesstraat 13, 1A0639610141
Bax Vloeren AmsterdamTt. Vasumweg 4AB0204932943
OMNI FLOORBlasiusstraat 79C0625334963
Vloeren & PlintenH.J.E. Wenckebachweg0203086993
Van der Wal ParketPoortland 400629274139
VG vloerenDuivendrechtsekade 620633316542
Floors BV. - Vloeren Groothandel Amsterdam | Laminaat - PVC en HoutenBerchvliet 11c0702079348
Parket BehandelenJan van Duivenvoordestraat 310203014600
EVIM FloorsBos en Lommerweg 373, 3750203637690
York Floors | Parketwinkel & Houten Vloeren AmsterdamElementenstraat 30611914152
WoodstoriesRingvaartdijk 600630043167
De Verbetering ParketAndreasplein 700611000184
BamboeparketshopWesthavenweg 62b0639202448
Parket Schuren AmsterdamLangswater 1760853031576

Hilversum 2

't ParketHuysGijsbrecht van Amstelstraat 1980356245938
JKparketland HilversumNieuwe Havenweg 210357723153

Den Ilp 1

S T O E R E V L O E R E Nshowroom op afspraak, Den Ilp 33A0629316916

Lijnden 1

Floortec VerlaanFrankfurtstraat 37-390206920137

Wormer 1

Numan VloerenEendrachtstraat 120758906665

Zaandijk 1

Vloeren SmerenLouis Armstrongstraat 420641712197

Zwaanshoek 1

René van den Berg ParketvloerenSpieringweg 905b ,zwaanshoek Molenwerfslaan 905b NL, Spieringweg 80650854190

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Parket onderhoud in andere provincies